İLKE DİZAYN ALÜMİNYUM 

İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ 

Alüminyum Doğrama
Bugün için tarihten gelen ahşap, topraktan gelen Alüminyum, petrolden gelen plastik, farklı özellikleri ile doğrama ürünlerinin belli başlı elemanlarıdır. Çok yağışlı ortamlar için ahşap, çok güneşli ve gece-gündüz ile mevsimler arası sıcaklık farkının fazla olduğu bölgeler için ise plastik uygun malzemeler değildir.

Buna karşılık her iklim koşulunda doğa şartlarına en dayanıklı malzeme Alüminyumdur.

Ayrıca ahşap ve plastik doğramalar çok sınırlı ebatlarda yapılabilirken, Alüminyumu doğrama her ebatta uygulanabilme imkanı vardır. Bu özellikleri Alüminyum'u doğrama malzemeleri içinde en uzun ömürlü kılmaktadır.

 

Ofis Bölme Sistemleri

İLKE Dizayn faaliyet alanları arasında en sık kullanılan uygulamalardan biri olan ofis bölmeleri, firmamızın uzmanlık alanlarında biridir. Çeşitli tasarımlara sahip ofis bölmeleri, alüminyum ve camın en estetik, bir o kadar da kullanışlı halini sunan firmamız bu konuda sayısız projelere imza atmıştır.Tam camlı bölme, cambölme, ofisbölmesistemleri, ofisbölmeleri, ofisburobölme, ofiscambölme, çiftcamarasıjaluzilibölme, camofis, çiftcambölmesistemleri, alüminyum kapıkasaları, teleskopik kapı kasaları ,5+5 laminecam, 10mm tamperlicam, 12 mm cam ve camkapılar ile plazalarda fabrikalarda ve ofis bölmeleri uygulamaktayız.

Kullanılan profil ve cam çeşitliğine göre modern dünyayı yansıtan ofisbölmeri yaşam alanlarınıza şıklık katarak daha rahat çalışmanın zeminini hazırlamaktadır. 

 

Ofis Bölme 
İLKE Dizayn faaliyet alanları arasında en sık kullanılan uygulamalardan biri olan ofis bölmeleri, firmamızın uzmanlık alanlarında biridir. Çeşitli tasarımlara sahip ofis bölmeleri, alüminyum ve camın en estetik, bir o kadar da kullanışlı halini sunan firmamız bu konuda sayısız projelere imza atmıştır.Tam camlı bölme, cambölme, ofisbölmesistemleri, ofisbölmeleri, ofisburobölme, ofiscambölme, çiftcamarasıjaluzilibölme, camofis, çiftcambölmesistemleri, alüminyum kapıkasaları, teleskopik kapı kasaları ,5+5 laminecam, 10mm tamperlicam, 12 mm cam ve camkapılar ile plazalarda fabrikalarda ve ofis bölmeleri uygulamaktayız.

Kullanılan profil ve cam çeşitliğine göre modern dünyayı yansıtan ofisbölmeri yaşam alanlarınıza şıklık katarak daha rahat çalışmanın zeminini hazırlamaktadır. 


Balkon cam Küpeşteleri - Korkuluklar
İLKE Dizayn, Balkon ve Merdiven Küpeştelerinde - Korkuluklarda alüminyum, paslanmaz çelik profiller ve tamperli lamine cam uygulama yapabilmektedir. Güvenliği ve şıklığı bir arada barındıran küpeşte sistemlerinde, tek, çift veya üç paralelli, 5+5 lamine camlı, 8+8 lamine tamperli ve degişik cam kombinasyonları ile proje bazında müşteri taleplerine göre imalat - uygulama yapan firmamız, bu konuda sektöre hizmet sunmaktadır.

Çeşitli bina ve alanlar da şıklığı ile göz dolduran Merdiven Küpeşteleri - Korkuluklar, binaların vazgeçilmez güvenlik unsurları arasındadır. 

ÜRÜNLERİMİZ
Alüminyum Sistem Serisi

Kullanılan Başlıca Sistem Serileri;
+ Çuhadaroğlu Alüminyum Doğrama Sistem Serileri
+ Asaş Alüminyum Doğrama Sistem Serileri
+ Saray Alüminyum Doğrama Sistem Serileri
+ Kurtoğlu Alümunyum Doğrama Sistem Serileri


ÇUHADAROĞLU
AC 50 SISTEM, AC 70 SISTEM, C50 SISTEM, C60 SISTEM, DAHILI BOLME, DE 50-SE 50 SISTEM, DE 60-SE 60 SISTEM, DE40-SE40, EC50 SISTEM, GE50 SISTEM, ICBOLME, IZO 67 SISTEM, IZO 75 SISTEM, IZO51SISTEM, IZOC60 SISTEM IZOGM75-IZOCA75, IZOS-110 SISTEM, KOMPOZIT DETAYLARI, KS40 SISTEM, MEKIK, SE40 SISTEM, SKY 50-60-70, SLS 33 SISTEM, SO100 SISTEM), SPS SISTEM, SPS2000, STAND SERISI...


SARAY
ALDOKS, C50 C60 T60, C50 C60 T60 RECOVER, KOMPOZIT, OVAL SERI, S 55, S45, SG 50 D, SG 50 T, SG50, SG50 K, SG65, SI55, SI55 RECOVER, SI57, SI66, SS 54, SS 60 IŞIKLIK, SURME