CAM KÜPEŞTE FİYATLARI

Cam küpeşte fiyatları için arayın

İlke ofis, cam küpeşte, ofis kapıları ofis bölme sistemleriofis dekorasyonu ve alüminyum doğrama konusunda uzmanlaşmış teknik ekip ve personele sahibiz. ilke ofisten alacağınız tüm hizmetler garantili sistemlerdir. Her türlü bozulma çalışmama gibi durumlarda bizleri aramanız yeterlidir. Personellerimiz sizleri en kısa süre içinde ziyaret edip sorunu çözecektir.

cam küpeşte fiyatları, fiyatları cam ve alüminyum baza maliyet hesabı yapılarak merte yada metrekare üzerinden fiyat verilir,çam küpeşte fiyatları kullanılan camın özelliligı ve uygulanış şekline göre fiyatları degişkendir, , ilke ofis olarak bir telefon kadar yakınız cam küpeşte fiyat teklifi alacagınızda bizi arayın teklif verelim.

ilke ofis olarak kullanıgımız malzemeler, camlarda şişe cam, alüminyum profillerde ise ihraç kayıtlı Tse belgeli alümininyum profil üreten yerlerden temin edilmektedir. ofis bölme sistemleri genel olarak alüminyum ve camdan oluştugundan paslanmaz, güneşten nemden etkilenmez, müşterilerimize özel keşif ücretsizdir.

 

İLKE OFİS-CAM KÜPEŞTE FİYATI

Cam küpeşte fiyatı

İlke ofis bünyesinde profosyonel sistem serileriyle ;Cam Küpeşte, cam merdiven, cam zemin, Alüminyum DoğramaIsı Yalıtımlı Alüminyum Doğramakaldır sür sürme sistemleri(hbshbe), Alüminyum kapıAlüminyum pencereOfis BölmeleriOfis Bölme SistemleriCam Bölmeleri ,Cam Bölme SistemleriOfis Büro BölmeTam Camlı BölmeOfis Cam BölmeJaluzili Ofis bölmeÇift Cam BölmeJaluzili BölmeÇift Cam Jaluzili BölmeOfis Bölme,Alüminyum Bölme ,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasasıalüminyum kasalı cam kapıalüminyum kasalı laminat kapıKayar Kapı, Cam Kapı, Laminant Kaplama KapıMelamin Kaplamalı kapıÇelik KapıYangın Kapıları,Ofis kapıları, Alüminyum SüpürgelikOfis Camı, Ofis Cam FilmiGüvenlik Koruma Cam FilmleriAynaEskitme AynaAntik AynaDekorasyonTasarımBizoteli AynaRodajlı Cam, dekorasyn ve anahtar teslim uygulama imalat ve montajı yapmaktadır.

İnşaat Bakım Onarım Hizmetleri ile ilgili, Plaza, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezleri,İşyeri Kampüsleri ve daha birçok işletmede oluşacak, Kapı Tamirleri, Cam Tamiri, Dorma, Geze, Roto, Kale, Gu, Asaş, Çuhadaroğlu, Saray, Kapı, Pencere, Aksesuarları, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölme, Cam ve İnşaat ile ilgili tadilat, tamirat, onarım işlerini ve tesislerdeki sistemlerin peryodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sundugumuz çözümleri kapsamaktadır