DEKORASYON-TASARIM

Dekorasyon-tasarım,ofis dekorasyon,kafe dekorasyon,mobilya dekorasyon,çelik çatı ve asma kat referans görsellerimizi inceleyin

Dekorasyon tasarım çalışma hayatının vazgeçilmezi olan ofisler, işlerin koordine edildiği ve yönlendirildiği, ar-ge çalışmalarının yapıldığı, ikili iş görüşmelerine ev sahipliği yapan alanlardır.bu nedenle ofis olarak kullanılacak olan alanın tasarımı, dekorasyonu ve dizaynı verimliliği artırmaya yönelik olarak yapılmalıdır. Ofis dekorasyonev dekorasyonlarına göre daha fazla emek ve zaman isteyen, mobilya seçimlerinde daha fazla özen gösterilmesi gereken bir dekorasyon türüdür. Ev dekorasyonlarında sahip olduğunuz fikir çeşitliliği ofis dekorasyonları için geçerli olmadığı gibi ofis içinde uygulayabileceğiniz bir kaç fikir bulunmaktadır. Bu nedenle ofis dekorasyonu çok önemli bir hale gelmektedir. Ofis içinde uygulayacağınız dekorasyon öncelikle çalışma saatleri içinde verimliliğinizi artıracak, sizi motive edecek ve dikkatinizi dağıtmayacak bir tasarıma sahip olmalıdır.

 

OFİS DEKORASYONU-KAFE DEKORASYONU-ÇELİK ÇATI-ASMA KAT

OFİS DEKORASYONU-KAFE DEKORASYONU-ÇELİK ÇATI-ASMA KAT

Çalışma ve sosyal hayatın vazgeçilmezi olan ofisler, kafeler ve sosyal alanlar işlerin koordine edildiği ve yönlendirildiği, ar-ge çalışmalarının yapıldığı, ikili iş görüşmelerine, sosyal hayata ev sahipliği yapan alanlardır.bu nedenle ofiskafe ve ev olarak kullanılacak olan alanın tasarımı, dekorasyonu ve dizaynı verimliliği artırmaya yönelik olarak yapılmalıdır. Ofis dekorasyonucafe dekorasyonu ve çelik çatıasma kat bir dekorasyon türüdür.

MOBİLYA DEKORASYON

MOBİLYA DEKORASYON

Mobilyaların insan hayatındaki önemi oldukça büyüktür. Zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz salonlarımız,mutfaklarımız mobilya seçimi açısından oldukça önemlidir.ilke dizayn farklı mobilya dekorasyon tasarımlırıyla oluşturdugu mutfaksalon banyo dekorasyonlarıyla sizlere hizmet vermektedir

ALÜMİNYUM SÜPÜRGELİK

ALÜMİNYUM SÜPÜRGELİK

Zeminlerde kullanılan birtakım yapı malzemelerinden oluşan boşlukların kapatılabilmesi için kullanılan yardımcı malzemeler arasında, alüminyum süpürgelik malzemeleri bulunur. Birçok yapı malzemesi ile alüminyum süpürgelikler uygulanabilir .ofis dekorasyonunu vazgeçilmez parçası olan alüminyum süpürgelikler. Müstakil evlerde genel olarak salon ve diğer odalarda eğer parke ürünü döşenmişse, süpürgelik malzemesi de ahşap parkeden olur Aynı şekilde bu yerlerde duvar cephelerinin diplerinde ve kapıya gelen köşe noktalarında bellirli ölçülerde 10cm alüminyum süpürgelik, 12cm alüminyum süpürgelik, 6cm alüminyum süpürgelik, 8cm alüminyum süpürgelik, 5cm alüminyum süpürgelik kullanılır.

DUŞA KABİN

DUŞAKABİN

Bir banyo için hayati önem taşımaktadır. Gerek küvet gerekse duş teknesi üzerine uygulanabilen Duşakabin banyonuzda bulunan diğer banyo mobilyaları ve elektronik eşyaların etkilenmesinin önüne geçer. Duşakabin bir çok yönlü uygulanabilir, Cam modelleri olduğu gibi, plastik modelleride mevcuttur. Oldukça ekonomik çözümler ile banyonuzda yer alan diğer aksesuar ve cihazların ömürlerini uzatabilirsiniz.Su oldukça deformansyona sebep vermektedir. Duşakabin ile kontrolsüz ıslanmanın önüne geçerek, duvarlarda yıpranmanın önüne geçersiniz buda rutubet ve duvarlarda küflenme sorununu ortadan kaldırır. Duşakabin dekoratif açıdan banyonuza bir ahenk katar, modern görünümü ile banyonuzun çehresini değiştirir.ilke dizayn her türlü ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel farklı renk vemodel duşakabin geliştirmektedir.sektörde hizmet veren ilke dizayn, bütün bu noktalarda tecrübeleri, özel tasarımları imalat,uygulama ve satışı yapmaktadır.

İLKE OFİS-DEKORASYON-TASARIM UYGULAMALARI

Dekorasyon-tasarım-ofis dekorasyon-kafe dekorasyon-mobilya dekorasyon-çelik çatı-asma kat-alüminyum süpürgelik

İlke ofis Kendi bünyesinde ; ofis dekorasyonukafe dekorasyonu, mobilya dekorasyon, çelik çatı, asmala kat, Ofis BölmeleriOfis Bölme SistemleriCam Bölmeleri ,Cam Bölme SistemleriOfis Büro BölmeTam Camlı BölmeOfis Cam BölmeJaluzili Ofis bölmeÇift Cam BölmeJaluzili BölmeÇift Cam Jaluzili BölmeOfis Bölme,Alüminyum Bölme ,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasasıalüminyum kasalı cam kapıalüminyum kasalı laminat kapıKayar Kapı, Cam Kapı, Laminant Kaplama KapıMelamin Kaplamalı kapıÇelik KapıYangın Kapıları,Ofis kapıları, Alüminyum Süpürgelik, Alüminyum DoğramaIsı Yalıtımlı Alüminyum Doğramakaldır sür sürme sistemleri(hbshbe), Alüminyum kapıAlüminyum pencere, Cam KüpeşteOfis Camı, Ofis Cam FilmiGüvenlik Koruma Cam FilmleriAynaEskitme AynaAntik AynaDekorasyonTasarımBizoteli AynaRodajlı Cam, ve anahtar teslim uygulama imalat ve montajı yapmaktadır.