SÜRME CAM KAPI

Sürme cam kapı referans uygulamalarımız

SÜRME CAM KAPI : İç mekanlarda ofis, iş yeri, mağaza, ev gibi bir çok alanda zerafeti ön plana çıkaran bir kapı modelidir. Günümüz ihtiyaçları doğrultusunda farklı modellerde bir çok yerde uygulanmaktadır. Cam kapının üretim esnasında fırınlanma (Temperleme) işlemine tabi olması mukavemetini arttırmakta ve uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Cam kapılar siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda sekurit cam veya lamine cam kullanılarak istenilen renklerde uygulanabilmektedir. Kaliteli iş için kaliteli malzeme gerekir mantığından yola çıkarak, cam ürünlerimizin tamamında şişe cam ürünleri kullanmaktayız,sürme cam kapılar manet tutucu ve kenetleme aksesesuarıyla uygulama yapmaktayız.

 

İLKE OFİS-SÜRME CAM KAPI

Sürme cam kapı ve sürgülü cam kapı görsel referanslarımızı inceleyin

İlke ofis bünyesinde profosyonel sistem serileriyle ; Alüminyum DoğramaIsı Yalıtımlı Alüminyum Doğramakaldır sür sürme sistemleri(hbshbe), Alüminyum kapıAlüminyum pencereOfis BölmeleriOfis Bölme SistemleriCam Bölmeleri ,Cam Bölme SistemleriOfis Büro BölmeTam Camlı BölmeOfis Cam BölmeJaluzili Ofis bölmeÇift Cam BölmeJaluzili BölmeÇift Cam Jaluzili BölmeOfis Bölme,Alüminyum Bölme ,Cam Kapı,Alüminyum Kapı Kasası, Ayarlı Kapı Kasasıalüminyum kasalı cam kapıalüminyum kasalı laminat kapıKayar Kapı, Cam Kapı, Laminant Kaplama KapıMelamin Kaplamalı kapıÇelik KapıYangın Kapıları,Ofis kapıları, Alüminyum Süpürgelik,Kış Bahçesi, Cam KüpeşteOfis Camı, Ofis Cam FilmiGüvenlik Koruma Cam FilmleriAynaEskitme AynaAntik AynaDekorasyonTasarımBizoteli AynaRodajlı Cam, Dış Cephe Cam Giydirme, Kompozit Panel KaplamaÖzel güvenlik Kulubeleri,Işıklık ,Kış bahçesi,PergolaCam Çatı, Giyotin CamTeloskopik Cam Tavan Satışı uygulama imalat ve montajı yapmaktadır.

İnşaat Bakım Onarım Hizmetleri ile ilgili, Plaza, Fabrika, Ofis, Alışveriş Merkezleri,İşyeri Kampüsleri ve daha birçok işletmede oluşacak, Kapı Tamirleri, Cam Tamiri, Dorma, Geze, Roto, Kale, Gu, Asaş, Çuhadaroğlu, Saray, Kapı, Pencere, Aksesuarları, Alüminyum Doğrama, Ofis Bölme, Cam ve İnşaat ile ilgili tadilat, tamirat, onarım işlerini ve tesislerdeki sistemlerin peryodik bakımına yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına sundugumuz çözümleri kapsamaktadır