İLKE OFİS

Teslim edilmiş projelerimizden kesitler

İlke ofis; ofis bölme sistemleri, alüminyum doğramaofis dekorasyonuofis kapılarıcam küpeşte ,cam zemin ve alüminyum süpürgelik konusunda uzmanlaşmış teknik ekip ve personele sahibiz. ilke ofis’den alacağınız tüm hizmetler garantili sistemlerdir. Her türlü bozulma çalışmama gibi durumlarda bizleri aramanız yeterlidir. Personellerimiz sizleri en kısa süre içinde ziyaret edip sorunu çözecektir.

İlke ofis olarak kullanıgımız malzemelercamlarda şişe cam, alüminyum profillerde ise ihraç kayıtlı Tse belgeli alümininyum profil üreten fabrikalardan temin edilmektedir.

ONUR GRUP-CAM CAMA OFİS BÖLME SİSTEMİ UYGULAMASI

CAM CAMA OFİS BÖLME UYGULAMAMIZ

Onur gurup-nida kule projemizde cam cama ofis bölme sistemlerinde 5+5 lamine güvenlik camlı tam camlı cam cama ofis bölme sistemiofis kapılarında özel ağaç kaplama ofis kapısı ve özel yapım kol, wc kapılarında alüminyum kasalı laminat kapı, sistemi, fotoselli kapıda dorma marka mekanizme ve 10 mm tamperli camlı kayar kapı sistemi uyguladık.

LEVENT FERKO PLAZA -CAM OFİS BÖLME SİSTEMİ UYGULAMASI

OFİS BÖLME UYGULAMAMIZ

Levent Ferko ofis projesi : ofis bölme siteminde tam camlı ,ofis cam bölme sistemi kullanmış oldugumuz projemizde, malzeme olarak 40*50 mm alüminyum ofis bölme profili,üstüne 5+5 lamine camlarla camın üstüne 10 mm şerit geçerek dekoratif bir görüntü verildik, ofis cam kapısı 10 mm tamperli canm-kapı kolu dorma rondo kol ve özel yapım de kolla bütünleştirerek kilidini basaçlı kullandık.projemizde müşterimize özel altın rengi kullanarak farklı bir tarz yarattık.

ELGİNKAN HOLDİNG -ÇİFT CAM JALUZİLİ OFİS BÖLME SİSTEMİ UYGULAMASI

JALUZİLİ OFİS BÖLME UYGULAMAMIZ

Elginkan hoding ofis projesi : ofis bölme siteminde,üstü çift camlı, ortası 25 mm jaluzili, alt bölmü 8 mm mdflam panelli,içi taş yünü dolgulu jaluzili ofis cam bölme sistemi uyguladık,alüminyum profil 30*100 mm kalınlığında,6 mm düz cam ,kapı kolları paslanmaz haffele kol kilit alüminyum menteşe sistemi,ofis kapısı laminat kaplamalı ahşap kapı uygulayarak alt panellerle bütünlük sağladık,jaluzili cam bölmede;tam camlı,jaluzili veya jaluzisiz 4mm-6mm-8mm camlar uygulanarak ofislerde daha ferah ortamlar oluştura bilirsiniz,ofis kapıları hoppe kollu alüminyum çerçeveli rondo basma kollu 10 mm tamperli cam kapılar uygulayarak farklı tarzlar yaratabilirsiniz.

YURTBAY SERAMİK -OFİS CAM BÖLME SİSTEMİ UYGULAMASI

OFİS CAM BÖLME UYGULAMAMIZ

Yurtbay seramik merkez ofis-ümraniye projemizde ofis cam bölme sistemlerinde 5+5 lamine güvenlik camlı, ofis cam bölme sistemiofis kapılarında özel ağaç kaplama ofis kapısı ve özel yapım kol, wc kapılarında alüminyum kasalı laminat kapı, sistemi, fotoselli kapıda dorma marka mekanizme ve 10 mm tamperli camlı kayar kapı sistemi uyguladık.

BEŞİKTAŞ FULYA AVM-DEKORASYON UYGULAMASI

OFİS CAM BÖLME UYGULAMAMIZ

Beşiktaş fulya avm projemizde; iç mekanda camküpeşte, alüminyum kompozit panelwc kapılarıasansör etrafı spider sistem cam kaplamaalüminyum süpürgelikoturma bankoları ve demir karkas imalat uygulaması yaptık.

REFERANSLARIMIZ